Anonym v pondělí nahlásil bombu ve vlacích RegioJetu a Leo Expressu. Policie zastavila vlaky ve stanicích a nařídila evakuaci více než tisíce cestujících, následovaly pyrotechnické prohlídky 14 vlaků v celé zemi. 

V jednom z nich našli policejní pyrotechnici podezřelý předmět. Následná prohlídka nicméně výbušninu neprokázala. Mluvčí policejního prezidia Markéta Janovská novinářům potvrdila, že nalezený předmět nebyl nebezpečný. Vlak společnosti RegioJet byl odstaven v okolí olomouckého nádraží a doprava na okolní trati byla po dobu pyrotechnické prohlídky zastavena.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.