Před deseti lety s její pomocí zázračně zbohatl bývalý premiér Stanislav Gross. Společnost Key Investments mu podle jeho slov půjčila peníze na nákup akcií společnosti Moravia Energo, které vzápětí prodal s neuvěřitelným ziskem 80 milionů korun. A v roce 2008 pak pomohla "odklonit" 16 milionů pozdějšímu ministrovi průmyslu Martinu Kocourkovi před manželkou, se kterou se rozváděl.

Jak ale ukazuje proces se třemi manažery společnosti, který v pondělí začal projednávat Městský soud v Praze, v případě investiční společnosti figurovalo mnohem víc známých lidí. Ti už ale nebyli tak úspěšní jako v úvodu zmínění.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.