Aula Technické univerzity v Liberci je zaplněná doslova do posledního místa. Stovky studentů sedí na sedačkách, desítky dalších stojí a zbytek už musí zůstat za dveřmi. Je středeční poledne a univerzita je jednou ze zastávek prezidenta republiky Miloše Zemana, který podniká své "spanilé jízdy" po krajích České republiky.

"Přišel jsem si s vámi popovídat, nejsem Fidel Castro, který dosáhl rekordu šestihodinového projevu," začíná prezident, který se během chvíle mění v baviče vyvolávajícího u studentů ze všeho nejvíce potlesk a úsměvy. Často se přitom pokouší o bonmoty, jejichž "dopad" pocítí i ti, kteří se mu snaží položit dotaz.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.