Můžete popsat, jak to chodí, když se člověk vrátí z ciziny a má potíže? V jaké chvíli má začít být nervózní a co má potom dělat?

Pokud se člověk vrátí z rizikové oblasti, například z tropů, subtropů, nejen v Jižní nebo Střední Americe, Mexiku, a dostane horečku, znervózní, protože očekává, že se něco mohlo stát. Navštíví svého praktického lékaře, ten ho vyšetří. Pokud pacient přijde přímo k nám, což je ve většině případů, nebo na nějaké infekční pracoviště v republice, tak se postupuje podle jednotného algoritmu. Odeberou se materiály a pošle se krev na prozkoumání. Pokud je pacient v nějakém horším stavu, není mu dobře, má horečku, potřebuje infuze, tak zůstává na lůžku a podává se mu léčba podle příznaků. Pokud je jeho stav dobrý, tak jde domů a čekáme na výsledky vyšetření, která jsou hotová velmi rychle.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.