Vážený pane děkane,

dovolte, abych zareagoval na Váš dopis, jímž mě žádáte o vysvětlení incidentu, který spatřujete ve skutečnosti, že se dne 30. 3. 2016 údajně do vaší školy dostavili dva příslušníci kriminální policie, aby následně vyžadovali informace, komu patří vlajka vyvěšená na budově školy "FAMU", a pokud patří Tibetu, kde to je, kdo ji vyvěsil, jaké je jeho trvalé bydliště, kdo mu to dovolil a jak bude potrestán.

Vážený pane děkane, vězte, že Policie ČR (dále jen Policie ČR) byla nucena přijmout při návštěvě prezidenta ČLR mimořádná bezpečnostní opatření a vážně teď nemáme čas zabývat se každou přiblblou stížností, kterou dostaneme. Kdybyste věděl, co všechno jsme museli ve dnech návštěvy našeho vzácného čínského hosta dělat, nedivil byste se, že není jednoduché vysvětlit vše tak, aby tomu vůbec někdo uvěřil.

Článek pro předplatitele
Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:

  • Mobilní aplikaci HN
  • Web bez reklam
  • Odemykání obsahu pro přátele
  • On-line archiv od roku 1995
  • a mnoho dalšího...

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Přihlásit se

Zajímá vás jen tento článek? Dočtěte si ho za 19 Kč.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.