Stále se mluví o tom, že ČSSD má zaplatit svému bývalému advokátovi Zdeňku Altnerovi více než tři sta milionů korun. Přitom se ví, že tím, kdo Lidový dům pro ČSSD vyhrál, jste byl vy. Jak vnímáte tu slávu vašeho "nástupce"?

Irituje mě to, protože mi ukradl životní úspěch a nápad. Občas se něco povede a v tomto případě se povedlo. To bylo něco, na co jsem profesně vyloženě hrdý. A teď se mluví jen o tom, že Altner vyhrál spor. Žádný spor nevyhrál. Altner nezastupoval v žádném sporu sociální demokracii. Ten měl jenom do obchodního rejstříku zapsat nové orgány společnosti, které mezitím vymřely. To bylo v podstatě formální řízení.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.