Ministerstvo školství navrhne do čela nového Národního akreditačního úřadu bývalého děkana Fakulty chemicko-inženýrské Vysoké školy chemicko-technologické a zároveň předsedu Kontrolní rady Grantové agentury ČR Stanislava Lábíka. Vyplývá to ze seznamu navrhovaných členů nového úřadu, který má vystřídat dosavadní Akreditační komisi. Tu dosud vede Vladimíra Dvořáková.

"Ještě předsedou ani zdaleka nejsem, ale pokud bych byl nakonec jmenován, bude to v této situaci velká výzva," uvedl Stanislav Lábík. S novým akreditačním úřadem se zcela změní celý způsob jejich udělování.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.