"Mám zde omluvit pana ministra, pošle ještě písemnou omluvu," uslyšeli poslanci kontrolního výboru z úst ředitele Generálního finančního ředitelství (GFŘ) Martina Janečka ve chvíli, kdy očekávali, že k nim promluví ministr financí Andrej Babiš.

Ten poslal pět minut před začátkem programu zprávu, že se nemůže zúčastnit kvůli důležitým povinnostem na vládě. Důvod byl za pár hodin zřejmý - další dohady ve vládní koalici, tentokrát ohledně budoucí podoby policie. "Pan ministr byl od rána na koaliční radě a pak řídil zasedání vlády, protože premiér musel odjet," uvedla mluvčí ministra Lucie Kubovičová.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.