Dodavatelé elektronických pokladen a tiskáren pro systém elektronických tržeb (EET) si v těchto dnech hrají na hospodské. Do startu EET zbývá necelý půlrok a firmy testují, jak jejich produkty dokážou odesílat vytištěné účtenky na server ministerstva financí. To jim zprovoznilo zkušební prostředí, kam mohou vývojáři své testovací účtenky posílat, zkráceně nazývané "playground" neboli hřiště.

Od prvního prosince začne povinnost vydávat stvrzenky a odesílat je v elektronické podobě platit pro přibližně šedesát tisíc hospodských, prodejců jídla a poskytovatelů hotelových služeb. Pořídit nový pokladní systém si musí úplně všichni a žádná z firem nechce zaspat, až se obchodníci rozhodnou, že nastal čas koupit vybavený tablet s tiskárnou.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.