Michal Mazánek se jako jediný přihlásil do konkurzu na šéfa nové Národní centrály proti organizovanému zločinu, která vznikne sloučením protikorupční a protimafiánské policie.

To, že se do veřejné soutěže, vypsané pro zhruba 70 nejvyšších policistů, přihlásil jen jediný člověk, znamená podle časopisu Respekt jen dvě věci. Buď se nikdo další nepřihlásil proto, že se s Mazánkem už předem počítalo, a tudíž by bylo zbytečné se do výběrového řízení zapojovat, nebo potenciální zájemce odradila vidina nejisté budoucnosti a celkově pochybný vznik celé instituce.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Do výběrového řízení na šéfa Národní centrály proti organizovanému zločinu se přihlásil jediný kandidát.
  • Je jím současný šéf celostátní kriminální policie Michal Mazánek.
  • Podle časopisu Respekt je velice pravděpodobné, že novou Národní centrálu nakonec povede.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.