Devět stovek policistů z nové Národní centrály proti organizovanému zločinu najde v zářijové výplatě milý bonus. Některým se plat zvýší o tři nebo čtyři tisíce, jiným dokonce o sedm.

Policejní prezidium slíbilo policistům přidat už v červnu. V době, kdy vrcholily třenice kolem kritizovaného spojení Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) a protikorupční policie (ÚOKFK).

Ředitel ÚOOZ Robert Šlachta tehdy na protest požádal o propuštění do civilu. A prohlásil, že cílem narychlo ohlášené reformy je zlikvidovat jeho útvar, protože se nebál vyšetřovat citlivé kauzy s politickým pozadím.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.