Kdyby chtěl Lewis Carroll do své Alenky v říši divů přidat k bláznivému Kloboučníkovi ještě jednu postavu, třeba bláznivého Optika, mohl by zajít za Filipem Žilkou a ani by o tom nemusel moc přemýšlet. Pokaždé má jiné brýle, které budí u necvičených pozorovatelů minimálně úsměv, v horším případě zdvižené obočí.

Jeho Žilka Optik Studio je plné více či méně extravagantních obrub od špiček svého oboru, jako jsou Alain Mikli, Theo nebo Philippe Starck, a je destinací číslo jedna pro všechny, kteří chtějí něco jiného. Známý milovník oblečení od Vivienne Westwoodové je jednou z nejvýraznějších osobností na české pánské módní scéně, takže nám ve výběru nemohl chybět.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Optické studio Filipa Žilky je plné více či méně extravagantních brýlových obrub.
  • Brýle jsou prý to první, co ráno vybírá, až potom přijde na řadu oblečení.
  • Podle něj nejsou brýle doplněk. Jsou něco jako váš další orgán, říká.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.