Proč se podle vás odklonilo tolik voličů od sociální demokracie? Vláda vedená jejich premiérem je přece jen považována za docela úspěšnou, daří se jí prosazovat své cíle.

To je úplně jednoduché, Sobotkovi se nepodařilo stranu sjednotit. Navenek to tak vypadá, ale když se podíváte na úroveň krajů, pořád tam jsou velmi silní haškovci i Chovancovi lidé. A ačkoliv všichni navenek deklarují, jak Sobotku podporují a nechtějí jeho krk a jak souhlasí s tím, že je předsedou vlády, na úrovni regionů jsou pořád rozděleni na haškovce a sobotkovce.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.