Začátek vánoční nákupní horečky, v Americe známý pod názvem Black Friday neboli černý pátek, se čím dál víc rozšiřuje i v Česku. Obchody nabízejí slevy, které mají zákazníky povzbudit k nakupování vánočních dárků. V Česku zlevnily své zboží desítky obchodů.

Slevové akce ale nejsou jen v pátek. Obchodníci začali snižovat cenu zboží většinou už na začátku týdne a pokračují přes celý víkend. Například Mall.cz zahájil slevy již v pondělí, stejně jako Alza.cz, kde budou slevy trvat 10 dní. Zatímco na černý pátek si obchody a zákazníci už zvykli, pořád méně jsou rozšířené i následující "svátky", jako je Cyber Monday neboli kybernetické pondělí a Giving Tuesday čili dárcovské úterý.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.