O odkoupení části pražského sídliště Písnice se má ucházet městská část Libuš. Vyzvalo ji k tomu pražské zastupitelstvo, které jí zároveň odsouhlasilo bezúročnou půjčku. Na podání přihlášky do soutěže přitom zbývá posledních sedm dní. 

Informaci o tom, že je ČEZ v případě zájmu městské části ochotný termín posunout, jeho mluvčí Roman Gazdík popřel. "Termín pro podávání nabídek zůstává stejný, tedy 2. prosince," uvedl.

ČEZ však zároveň vyzval vedení Libuše, aby mu do pondělí sdělilo své plány. Proč, pokud by podmínky soutěže nechtěli poté nijak upravit, ale ČEZ vysvětlit odmítl.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.