Restaurace Nostalgie v Osoblaze je jedna ze dvou široko daleko, které vaří. Od "otvíračky" v 11 hodin zhruba do půl jedné je v ní fofr, ovšem i tak tady ve čtvrtek 1. prosince zvládli první den ostrého provozu elektronické evidence tržeb s přehledem. Na menu sem chodí lidé z okolí, často v pracovním. Hodně z nich, hlavně důchodci, si odnáší obědy v jídlonosičích.

"Dnes tu na oběd naštěstí nebylo moc lidí, tak jsme to stíhali v klidu i s vydáváním účtenek. Ale ve zkušebním provozu, když přišlo kolem poledne více lidí, tak nás vydávání  účtenek strašně zdržovalo. Navíc se nám kolikrát zařízení seklo klidně i na 10 minut. A chlapi nemají čas, potřebují rychle pojíst a vypadnout zpátky do práce," líčí číšník Václav Červenka.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.