Producent Milan Kuchynka ze studia Negativ stál u zrodu webového seriálu Kancelář Blaník od samého začátku. Podílí se i na jeho páté řadě, která startuje těsně před koncem roku 2016. V rozhovoru pro HN popisuje, čím se bude nová série lišit od té předchozí a jestli se je někdy konkurence snažila přetáhnout ze Streamu pryč.

HN: Startuje pátá řada, přistoupili jste v ní k nějakým úpravám formátu, nebo bude plně v duchu předchozích řad?

Záměrně jsme si řekli, že žádné úpravy dělat nebudeme. Minimálně na začátku páté řady vše zůstává při starém, tedy jak délka, tak postavy. Ve čtvrté sérii jsme měli postavu bachaře, se kterou jsme se trochu vyblbli, a teď jsme si říkali, že se zase vrátíme k původnímu formátu.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.