Neomezený tarif s datovým limitem 1,5 GB od tuzemských mobilních operátorů za zhruba 750 korun se stane omezujícím ve chvíli, kdy se běžný zákazník pokusí stáhnout film ve vysoké kvalitě.

Poté mu nezbývá nic jiného než si za nová data připlatit či se zbytek měsíce při využívání mobilního internetu "ploužit" sníženou rychlostí. Ta pomalu nestačí ani na čtení e-mailů, natož pohodlné prohlížení webových stránek. 

V sousedních státech jsou na tom přitom výrazně lépe. Zatímco tuzemský zákazník za jeden GB mobilních dat zaplatí v průměru 450 korun, Rakušan jen stovku a Polák dokonce pouhých 30 korun. Slováci navíc k tarifu za 35 eur (945 korun) u operátora Orange dostanou dokonce až 35 GB dat měsíčně.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.