Bývalý protokolář Pražského hradu Jindřich Forejt nastupuje k bývalému prezidentovi Václavu Klausovi. Informaci potvrdil redakci Jiří Weigl z Institutu Václava Klause.

"Tu spolupráci zprovozníme od příštího týdne," řekl Weigl. Forejt bude mít v institutu na starost pořádání akcí.

Forejtův nástup příští týden potvrdil i Klausův mluvčí Petr Macinka. "Bude se zabývat zpracováním materiálů a témat souvisejících s desetiletým působením Václava Klause na Pražském hradě ve funkci prezidenta," vysvětlil. "Jsme velmi rádi, že budeme moci využívat jeho rozsáhlých organizačních schopností a zkušeností pro pořádání odborných a tematických akcí nejen u nás, ale i v zahraničí," dodal.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.