Předseda hnutí ANO Andrej Babiš se rozhodl vsadit v kampani před podzimními parlamentními volbami na nové kilometry silnic a dálnic. Postupně se ukáže na všech devíti velkých dopravních stavbách, které mají v Česku prioritu.

"Doprava je pro nás jedno z nejvíce zásadních témat. Snažíme se, abychom dohnali dluhy minulých vlád, dálnice měly být dávno hotové. To mělo být první, co měl stát po vstupu do EU dělat. S dopravou přece souvisí všechno, to je základ podnikání, turistického ruchu i vylidňování některých krajů," sdělil ve středu odpoledne redakci Babiš.

V článku se dále dozvíte

  • Výstavba důležitých silnic po celé zemi má být jedním z klíčových předvolebních lákadel hnutí ANO.
  • Jeho šéf Andrej Babiš se rozhodl, že objede všechny dálnice, jejichž dokončení považuje za klíčové.
  • Začíná už teď v pátek, kdy vyrazí na tři silniční úseky - D11, D35 a D6. S sebou si bere posilu z ANO, a to ministra dopravy Dana Ťoka a ministra životního prostředí Richarda Brabce.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.