Prezident Miloš Zeman známý svým negativním postojem k novinářům a odmítavým postojem k rozhovorům s médii, která o něm píší kriticky, poskytl rozhovor přednímu dezinformačnímu webu na Slovensku. Podle odborníků tím prezident legitimizuje konspirační web, který dává prostor i neonacistům.

V rozhovoru mluví například o tom, že je potřeba se bránit "šílenostem z Bruselu", které vzápětí vyjmenoval. "Ať už jde o nesmyslné směrnice nebo pokusy vnucovat nám muslimské migranty," řekl konspiračnímu a dezinformačnímu webu Hlavnesprávy.sk, který zveřejňuje často neověřené či lživé informace.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.