Policejní prezident Tomáš Tuhý předal v úterý ministrovi vnitra Milanu Chovancovi důkazy o existenci údajné hry Modrá velryba, která může dovést děti až k sebevraždě. Ministr se s dokumenty už seznámil.

"Pan ministr je rád, že policie tento fenomén řeší, pro příště by ale uvítal přesnější komunikaci policie vůči veřejnosti," napsala redakci mluvčí ministerstva Hana Malá. Ještě před dvěma týdny Chovanec prohlásil, že o existenci hry nemá důkazy, a proto požádal o jejich předání policii. "Ráno jsme dokumenty předali na ministerstvo vnitra," uvedla bez bližších podrobností mluvčí policejního prezidia Ivana Nguyenová.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.