Deskové hry tuzemské firmy Czech Games Edition vyhrávají ceny na mezinárodních festivalech a světová komunita si je v žebříčcích cení na nejvyšších postech. V době, kdy se za úspěch deskové hry pro zkušené hráče považuje 20 tisíc prodaných kusů, čeští vývojáři dokázali svou hru Krycí jména (anglicky Codenames) prodat od roku 2015 dvěma milionům zákazníků. A i proto se o populární hru začaly zajímat třeba Disney a jeho divize Marvel.

Hra Krycí jména je zasazena do světa špionů a může ji hrát až osm hráčů najednou. Jedna seance pak trvá zhruba půl hodiny. Cílem je skryté agenty kontaktovat pomocí nápověd, které dává jeden z hráčů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.