Projekční společnosti Sudop Praha se teprve jako čtvrté zahraniční firmě podařilo proniknout na německý trh s železničními projekty. Na něm se dosud vyjma tamních projektantů dokázaly prosadit pouze dvě rakouské a jedna italská společnost.

"Ačkoliv se jedná o zakázky menšího rozsahu, představují pro nás důležitý krok. Otevírají nám dveře na německý trh," říká generální ředitel společnosti Sudop Praha Tomáš Slavíček.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Sudop Praha se stala jednou ze čtyř evropských projektantských společností, které pracují přímo pro německého dopravce Deutsche Bahn.
  • Firma zatím v Německu získala dvě menší zakázky, do budoucna chce dosáhnout i na ty velké. Před tím ale musí najít desítky zaměstnanců.
  • O projektanty je nouze. V Česku jsou projektantské firmy vytížené na 96 procent.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.