Státní instituce EGAP a TAČR chtějí podpořit "originální české výzkumné projekty", které by mohly zaujmout ve světě. Třem vybraným a na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně prezentovaným projektům je EGAP připraven nabídnout exportní financování. "Jde nám o projekty s vysokou přidanou hodnotou," uvedl šéf EGAPu Jan Procházka. Technologická agentura se pak stará o jejich propagaci u odborné veřejnosti a potencionálních tuzemských investorů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně se představily exportní pojišťovnou a technologickou agenturou podpořené vědecké projekty.
  • Státní instituce v nich spatřují zajímavý exportní potenciál.
  • V minulosti z podobné podpory těžil například projekt senzorů do tachografů nákladních aut, bránící podvodům s povinnými pauzami řidičů.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.