Jedním z bodů programu hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury (SPD) je prosazení přijetí zákona proti lichvě a zmírnění exekucí na základě lichvářských půjček. Chce tak bránit občany před nezákonnými půjčkami. Do sněmovny se ale nyní v Pardubickém kraji dostal za SPD Jiří Kohoutek, který roky nabízel rychlé půjčky. A několik měsíců na to neměl povolení.
Podle Kohoutka společnost půjčování peněz ukončila k 1. listopadu 2015. "Zůstala jen formální firma, která řešila závazky z minulosti," odpověděl Kohoutek na dotaz redakce, zda měl licenci na půjčování peněz nutnou od března tohoto roku.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.