Jedním z nejotevřenějších kritiků uvnitř ČSSD, kteří vybízejí ke změně vedení, je pardubický hejtman Martin Netolický. Jako kandidáty na nové vedení nabízí například šéfa sněmovny Jana Hamáčka nebo ministra pro lidská práva Jana Chvojku. Se sjezdem by podle něho strana neměla čekat na duben. "Také by se mohlo stát, že si do půl roku všichni zvyknou, že jsme marginální strana," míní nejmladší český hejtman, který zmiňuje i zklamání, které mu způsobilo chování prezidenta Miloše Zemana.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Po co nejčasnějším mimořádném sjezdu ČSSD volá pardubický hejtman Martin Netolický.
  • Do vedení by se podle něho měli dostat noví lidé, jmenuje například šéfa sněmovny Jana Hamáčka a ministra pro lidská práva Jana Chvojku.
  • K volbě prezidenta se partaj vyjádří po 8. listopadu. Prezident Miloš Zeman ale podle něho ČSSD svým chováním při vládní krizi zklamal.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.