Šmejdi vyzkoušeli novou praktiku. Pod jménem a identifikačním číslem konkrétní firmy si pronajali prostory, kde následně pořádali prodejní akci. Nájemné zaplatili hotově přímo na místě.

Jménem společnosti PR Agency si pronajali klub Kotelna v Kuřimi a prostory Multifunkčního centra Hlinsko. Detaily dohodl domnělý manažer firmy, který se představil jako Jindřich Vlasák.

"Komunikovali jsme e-mailem, na místě pak platil zástupce manažera. Přímo on ale nepřišel," popisuje referentka pro kulturu klubu Kotelna Olga Kučerová.

Zda má zástupce manažera oprávnění k tomu, aby jednal jménem zmíněné firmy, se ani v jednom případě pronajímatelé nezeptali. Zmíněného manažera navíc nikdo neviděl ani s ním nemluvil. To platí také o majiteli a jediném jednateli společnosti PR Agency Janu Hlaváčovi.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.