Máte tři sta tisíc korun, zná vás relativně málo lidí, je vám jednačtyřicet a chcete se za dva měsíce stát v přímé volbě prezidentem České republiky. A k tomu, a to je také důležité, nejste konspirační teoretik, ale prozápadně a liberálně vystupující člověk.

V zemi, kde se prezidentské kampaně odehrávají v řádech desítek milionů korun, média mají zájem hlavně o těžké váhy a vyšší věk se zdá být výhodou, působí úsilí Marka Hilšera bláhově. Z karet, které jsou zatím rozdané, má jedny z nejhorších a jeho vítězství by bylo příslovečnou černou labutí, jak se označují extrémně nepravděpodobné jevy. Přitom v názorech působí racionálně, takže se nabízí otázka, jak vlastně přemýšlí a co ho vůbec v boji o Hrad drží.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.