Prezidentský kandidát Mirek Topolánek měl pravdu, když o svém klíčovém spolupracovníkovi Edvardu Kožušníkovi prohlásil, že budí zdání bývalého politika. Skutečně. Ten, kdo by hledal klíč k tomu, jak se Kožušník ocitl v centru boje o Hrad, by musel zapátrat spíš v minulosti než současnosti.

"S dovolením, já se do médií vyjadřovat nebudu a věřím, že to pochopíte," reagoval ve středu nejdříve na prosbu o aktuální informace o své osobě Kožušník a odeslal odkaz na svou současnou práci − je voleným členem řídícího výboru asociace bývalých europoslanců.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Prezidentský kandidát Mirek Topolánek si vybral do týmu lidi z ODS.
  • Jeho nejbližším spolupracovníkem je bývalý europoslanec Edvard Kožušník.
  • Mluvčí Topolánkova týmu je zahradní architektka, která pracovala jako moderátorka.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.