Všechny zdravotní pojišťovny řeší, jak klientům hradit tu nejmodernější léčbu. Pokud je nějaká léčba pro pacienta jedinou možnou, musí ji pojišťovna zaplatit. Nárůst počtu těchto žádostí zaznamenala i Vojenská zdravotní pojišťovna. Zatímco loni za léčbu podle příslušného paragrafu proplatila necelých 50 milionů, loni už to bylo 63 milionů. Podle ředitele VoZP Josefa Diessla se trendu nelze vyhnout. Pojišťovny proto musí lepšími kontrolními mechanismy hledat zbytné výdaje. Z dlouhodobého hlediska by také peníze ušetřil větší důraz na prevenci.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.