Zlatý padák ve výši devět milionů korun a k tomu téměř pět milionů na úrocích má vrátit bývalý personální ředitel Českých drah Milan Ruttner svému tehdejšímu zaměstnavateli. Vyplacení uvedené sumy bylo v rozporu s dobrými mravy, rozhodl ve středu pravomocně Městský soud v Praze.

Případ si soudy přehazovaly osm let a řešil jej jak Nejvyšší, tak i Ústavní soud. A jak konstatoval senát Jitky Denemarkové, posledních pět let soudů bylo zbytečných - nyní vynesený rozsudek je kopií verdiktu, který již Městský soud v Praze vynesl v lednu 2013, když Ruttnerovu žalobu pravomocně zamítl. Vše poté ale zvrátil po Ruttnerově dovolání Nejvyšší soud.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.