Právník a absolvent Harvardu Ondřej Antoš přišel s umělou inteligencí, která by mohla firmám ušetřit čas i peníze. Spolu se dvěma studenty prestižního Massachusettského technologického institutu (MIT) Nischalem Nadhamunim a Loganem Fordem vyvinuli aplikaci Klarity, která usnadňuje práci právníkům tím, že za ně prochází smlouvy.

Antoš dříve pracoval ve velké mezinárodní advokátní kanceláři, kde trávil až 14 hodin denně, často právě pročítáním obsáhlých smluv. Klasická obchodní smlouva má mnohdy stovky až tisíce stránek, přitom opravdu důležitých je jen několik procent ustanovení z celé smlouvy.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.