V několika českých denících se ve čtvrtek objevily inzeráty na podporu dosavadního prezidenta Miloše Zemana, které spojují jeho soupeře Jiřího Drahoše s podporou migrace. Inzerát s textem "Stop imigrantům a Drahošovi. Tato země je naše!", který nabádá k volbě Zemana, zadala společnost Euro - Agency Miroslava Schöna, jenž byl zakladatelem společnosti Mountfield a je stále v jejím vedení.

Nyní Mountfield vydal prohlášení, v němž se od kampaně na podporu Miloše Zemana a v neprospěch kandidáta Jiřího Drahoše distancuje.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.