Dosud víceméně klidná a korektní prezidentská kampaň začíná před druhým kolem měnit tón. Objevily se první přímé inzertní útoky na protikandidáta, byť zatím oproti předchozí prezidentské volbě představují spíše čajíček. Dva deníky otiskly minulý čtvrtek reklamní stránku bojující za jednoho z finalistů, úřadujícího prezidenta Miloše Zemana. Vedle jeho tváře, zobrazené starší fotografií, na níž oproti dnešku vypadá v dobré fyzické kondici, je nápis: "Stop imigrantům a Drahošovi. Tato země je naše! Volte Zemana!" Reklama se objevila i na billboardech.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Prezidentská kampaň se začíná vyostřovat. Objevily se přímé inzertní útoky na protikandidáty.
  • Pozornost přitáhl také plakát podporující Miloše Zemana, na němž stojí „Stop imigrantům a Drahošovi. Tato země je naše!“
  • Kdo je objednavatel reklamy podporující kandidaturu stávajícího prezidenta, se dočtete v novém čísle týdeníku Respekt.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.