Známý pražský hoteliér Viliam Sivek, blízký premiérovi a šéfovi ANO Andreji Babišovi, se stal poradcem ministryně pro místní rozvoj Kláry Dostálové. Jak vyplývá z registru smluv, kontrakt s ministerstvem podnikatel podepsal v pondělí 29. ledna.

Smlouva je zatím uzavřena na rok 2018, s hodinovou sazbou 750 Kč bez DPH a s měsíčním limitem 40 tisíc korun. "Předmětem smlouvy je závazek poskytovatele poskytnout objednateli poradenskou, řešitelskou, expertní a konzultační činnost v oblasti cestovního ruchu," je také uvedeno v textu smlouvy.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.