Politici se často odvolávají na veřejné mínění. Lid chce nebo naopak nechce to či ono, slýcháváme od nich. Třeba od Andreje Babiše během jeho návštěvy v Bruselu tento týden.

Čechům prostě nedokážu vysvětlit, že hrozí další povinné uprchlické kvóty, říkal Babiš předsedovi Evropské komise Juncke­rovi. A vzkázal Evropě: Když si budete dál zahrávat s kvótami, příště už jako český premiér nemusím přijet já, ale někdo mnohem horší. Třeba Tomio Okamura. A ten chce, aby Česko z Evropské unie vystoupilo.

V článku se dále dozvíte

  • Andrej Babiš tvrdí, že když EU zavede další uprchlické kvóty, může v Česku dojít na referendum o vystoupení z unie.
  • Je to jen výmluva - pokud chce Babiš být skutečným lídrem, měl by členství v EU hájit jako životně důležité. Bez ohledu na kvóty.
  • Na Slovensku se do toho pustil premiér Fico a povedlo se mu to.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.