Když loni ministerstvo financí nechalo zablokovat tři webové stránky kvůli porušování zákona o hazardu, první z nich – 1xbet.com – se rozštěpila na zhruba sto zrcadlových, velmi podobných webů.

"Nyní bylo dokončeno správní řízení s firmou, která to takto zkopírovala na sto stránek. Ministerstvo financí tedy stránky zapsalo na seznam nepovolených hazardních her a nyní je patnáct dní na to, aby byly stránky zablokované pro české spotřebitele," vysvětluje nepravomocně odvolaný náměstek ministra financí Ondřej Závodský, který měl na starosti právě hazard a stál za zákonem o hazardu.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.