Před 25 lety byl tehdejší kandidát na předsedu sociální demokracie Miloš Zeman stále ještě relativně mladým, energickým mužem. Měl husté, i když už šedivějící vlasy a na sjezdu strany v královéhradeckém kulturním domě Střelnice ho bylo všude plno. 

Když v neděli dorazil na to samé místo, mimochodem do zchátralého objektu, ve kterém ještě těsně před sjezdem sídlila tržnice, bylo vidět, že sil už tolik jako před čtvrtstoletím nemá.

Jedno se ale nezměnilo. Stejně jako v roce 1993, kdy se stal poprvé předsedou, zůstal Zeman i v neděli výraznou postavou, která dělila a dělí sociální demokraty na přibližně stejně velké skupiny. 

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.