Před měsícem se předseda poslaneckého klubu Starostů Jan Farský nečekaně vzdal mandátu řadového zastupitele Libereckého kraje. "Možná jsou někteří kolegové supermani, ale mně to nešlo kvalitně zvládat dohromady,“ říká Farský, který se již dříve vzdal podobně postu starosty Semil. 

Paradoxně opačnou cestou "supermana“ se vydal jeho kolega a stranický šéf Petr Gazdík. Ten si na přelomu roku pořídil další placenou funkci: K poslanci a místopředsedovi mandátového výboru s platem 91 300 korun se stal nově uvolněným radním zlínského kraje pro školství s platem 90 500 korun. 

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.