Společnost CPI Hotels podnikatele Radovana Vítka rozšiřuje své impérium. V těchto dnech přebírá další hotel v Olomouci, ve kterém využije novou značku Comfort Hotels. Značku pro cenově dostupné tříhvězdičkové hotely získala od nadnárodní hotelové sítě Choice International Hotels (USA), která má takových hotelů po světě přes 1800.

"Dosavadní hotel Ibis v Olomoucíi měníme na hotel Comfort. Rebranding se uskuteční v následujících dnech," potvrdil v úterý HN generální ředitel CPI Hotels Jan Kratina.

Podle něj společnost CPI Hotels olomoucký hotel získala poté, co v něm koncem března vypršel manažerský kontrakt francouzské hotelové síti Accor. Značka Comfort podle něj soustřeďuje hotely s jednoduchým designem s důrazem na základní pohodlí a komunitní charakter služeb ve společných prostorách hotelů. Zároveň klade důraz na využití moderních technologií při provozu i zařízení pro hosty.

Nový přírůstek CPI Hotels je umístěný v centru Olomouce a má 90 pokojů. Jde už o druhý hotel v tomto městě patřící do sítě CPI. Čtyřhvězdičkový Clarion Congress Hotel Olomouc se 126 pokoji společnost otevřela na podzim roku 2013.

Související

Získání franšízy na hotely Comfort pro Česko plánuje Vítkova firma rychle využít. Podle Kratiny hotel pod touto značkou v červnu začne fungovat v Ústí nad Labem místo současného hotelu Vladimír, který CPI Hotels provozuje od letošního března. Třetí Comfort Hotel vznikne v Praze během příštího roku. "Bude otevřený namísto hotelu Fortuna City. Budova se nyní kvůli tomu rekonstruuje," uvedl Kratina.

Zatím jste si přečetli 70 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.