Nepamatuji, že by se na sjezdu KSČM takto hovořilo o justičních vraždách po roce 1948. Pan prezident jim věnoval poměrně velkou část projevu a následně hovořil o pokání. Překvapila vás jeho kritika minulosti?

Pro mne je přednostní, že pan prezident přijel a na sjezdu KSČM projev řekl. Byl to malý krok pro pana prezidenta a velký skok pro KSČM. Co se týká obsahu, je to Miloš Zeman, jak ho znám. Takto mluví od počátku, a že se známe hodně dlouho. Včetně hodnocení minulosti, včetně kritiky justičních vražd. V projevu tedy není nic nového, co by mne překvapilo. A viděla jste reakce delegátů, pan prezident měl potlesk ve stoje.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.