V České republice se oslavuje První máj. Na pražském Výstavišti se sešli komunisté, na místo dorazili také jejich odpůrci. Sociální demokraté budou První máj slavit na Střeleckém ostrově a zástupci ODS půjdou na Petřín. Kromě oslav se také konají různé demonstrace a studentské majálesy.

Stovky příznivců KSČM se jako každý rok sešly k oslavě Svátku práce. Na pódiu se představili kandidáti do pražského zastupitelstva a Senátu pro podzimní volby. 

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Příznivci KSČM se sešli k oslavě Svátku práce. Na pražském Výstavišti mimo jiné promluvila Semelová, která kandiduje na primátorku.
  • Ke Křižíkově fontáně přišli také odpůrci KSČM. Výměna názorů se místy vyostřovala.
  • V Praze se konají i další oslavy. Z Kampy například vyrazil studentský průvod.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.