Přednášet na téma Úkoly a priority vlády jel premiér v demisi Andrej Babiš na pražskou VŠE už jako ostřílený řečník. Oproti přednášce během loňského turné po vysokých školách však tentokrát vstoupil do poloprázdné posluchárny.

Před rokem tu na něj čekala plná hala a sedělo se i na podpěrné konstrukci, protože byla beznadějně obsazena i místa k stání. Teď se musel Babiš smířit s tím, že na něj čekalo mnohem méně lidí a mnozí se očividně neřadili k jeho skalním příznivcům. Děkan Národohospodářské fakulty Miroslav Ševčík zahájil uvítání po "babišovsku". Dárkem v podobě tácu koblih. "Koblihy už nerozdávám, já rozdávám tuhle knížku. Je to skvělá knížka," reagoval Babiš na úvodní dárek a opětovně představil svou předvolební publikaci "O čem sním, když náhodou spím".

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Premiér v demisi Andrej Babiš přednášel na pražské Vysoké škole ekonomické.
  • Čekalo na něj ovšem méně lidí než loni a posluchárna byla poloprázdná.
  • A vypadalo to, že někteří studenti se při jeho projevu hlavně bavili.
  • Na uvítanou dostal Babiš tác koblih.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.