Orientační jízdní řád (24. 5. 2018):

Opravna tramvají – odjezd 11:45
Otakarova 12:06
Anděl (Plzeňská ul.) 12:17
Vozovna Motol 12:25
                         Palackého náměstí 13:54
                         Dvorce, smyčka 14:03
                         Nádraží Braník, smyčka 14:39
                         Národní divadlo, nábřeží 15:16
                         Malostranská 15:21
                         Výstaviště, smyčka 15:27
                         Sídliště Ďáblice, smyčka 15:55
                         Opravna tramvají – příjezd 16:51

Související