V Nizozemsku dokázali před dvěma lety postavit na frekventované dálnici podjezd během jednoho víkendu. Přičemž onu dálnici ani nemuseli zcela uzavřít. Oprava 600 metrů Husitské a Koněvovy ulice na pražském Žižkově má trvat tři čtvrtě roku. Proč se podobně krátké úseky ulic v Praze běžně opravují tak dlouho?

V dalším díle Primátorského dotazníku HN dostali lídři pro komunální volby hlavních stran jednoduchou otázku: Pokud vám tento stav vadí, co s ním chcete udělat?

Pozoruhodné je, že někteří vnímají opravy v Praze jako příliš zdlouhavé, jiní ne. Zdá se, že roli hraje to, zda jsou sami nebo jejich straničtí kolegové už nyní ve vedení hlavního města.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.