Adriana Krnáčová nebude patřit mezi nejpopulárnější primátory pražské historie. Bývalou ředitelku české pobočky mezinárodní organizace Transparency International vybral před minulými volbami jako lídryni šéf ANO Andrej Babiš. A zdálo se to vzhledem k její předchozí praxi a nelichotivé pověsti pražské politiky jako logický krok. Jenže po čtyřech letech převládá z působení Krnáčové mírně řečeno rozpačitý dojem prázdného marketingového triku.

Podle nedávného průzkumu agentury STEM hodnotí Krnáčovou pozitivně necelá třetina Pražanů. Pětina ji vůbec nezná.

Sama Krnáčová se rozhodla v Praze už nekandidovat. O jejích budoucích plánech se jen spekuluje. Mluví se o postu velvyslankyně v Berlíně, což Krnáčová v srpnu označila za nesmysl. Jisté zatím je jen to, že se v červnu stala členkou dozorčí rady městské společnosti Výstaviště Praha.

V dalším díle Primátorského dotazníku HN dostali kandidáti na její post šanci ohodnotit její působení. Otázka zní: Můžete jmenovat jednu věc, za kterou byste pochválili primátorku Adrianu Krnáčovou?

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.