Tenhle mobil nepatřil k nejlevnějším, přesto jsme si hned od začátku nějak nesedli. Nevím, čím to je, možná kvůli pavučině prasklin na displeji, kterou jsem mu způsobil tak, že… ale to by se sem nevešlo, tak snad bude stačit říct, že v tom hrálo roli klíště, lopatka na uhlí a moje unáhlená reakce na odporného členovce.

Každopádně si tenhle mobil dělá, co chce, což je někdy jen otravné, jindy ale nebezpečné − třeba když mě zásadně neupozorňuje na důležité hovory, zatímco reklamy zobrazuje naprosto spolehlivě a nenechá bez povšimnutí ani žádný z takových těch průzkumů, kde vám hned na začátku sdělí, že jde o dobrou věc, která nezabere více než minutu, a pak už se jich nezbavíte.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.