Velice neobvykle skončilo v pátek u Krajského soudu v Ostravě projednávání sporu o deset miliard korun, které požaduje Citibank po insolvenčním správci Správy pohledávek OKD Lee Loudovi. Soudkyně Simona Pittermannová ve vzrušené atmosféře dala advokátovi insolvenčního správce Dušanu Dvořákovi nejdříve pořádkovou pokutu a pak jej nechala vyvést z jednací místnosti.

Sám Dvořák tvrdí, že na protesty měl nárok. V rukách soudkyně totiž během jednání viděl již sepsaný rozsudek, ač ještě zdaleka neskončilo dokazování.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.