Čtyři nadace se spojily pod organizaci Eduzměna, aby ukázaly, že lze za pár let změnit situaci na českých školách. Nadační fond Avast, Nadace České spořitelny, Nadace Karla Janečka a Nadace OSF společně v příštích měsících vytipují region, který je průměrný z hlediska výsledků žáků i ekonomické situace, a tamním školám nabídnou podporu v podobě týmu odborníků. Ten jim bude radit třeba s tím, jak zatraktivnit výuku nebo komunikovat s rodiči.

Organizace si od toho slibuje, že všichni žáci v daném regionu budou mít lepší vztah k učení a ke škole a zlepší se ve čtenářské, matematické i přírodovědné gramotnosti.

Související

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.